פנסוניק משיקה: מצלמות אבטחה i-Pro smartHD

פנסוניק משיקה: מצלמות אבטחה i-Pro smartHD

חברת פנסוניק עונה לביקוש מצלמות אבטחה קשיח הודות לאירועי פשע ואיומי אבטחה ציבוריים ברחבי העולם, ומשיקה מצלמות אבטחה HD חכמות i-Pro.
נכון להיום, המגרעות הבולטות ברוב מצלמות במעגל סגור הן מערכות אנלוגיות מיושנות, עלויות גבוהות לארגונים, רגישות לנזק סביבתי וקושי הסתגלות לתנאי השטח מפעם לפעם. על מנת לענות על הליקויים הללו בסביבה הבטחונית, מצלמות i-Pro HD חכמות של פנסוניק מספקות רזולוציה גבוהה וראות טובה ללא קשר לתנאי הסביבה, עם 18 דגמים רחבי-זווית עמידים בפני "שטחים מתים" ועיוות תמונה נמוך. 
נטען כי למצלמות האיכותיות יכולות הסרה של גורמים שמשפיעים על נראות כגון ערפל, גשם ושלג, ופנסי ה-LED המותקנים בגוף המצלמות יכולים לסמן אובייקטים בסביבת תאורה נמוכה.
מצלמת אבטחה צינור WV-SPW631LT

אילו עוד תכונות כלולות במצלמות i-Pro של פנסוניק?

המודלים הללו נחשבים למתוחכמים ורגישים לדינמיקה סביבתית, בעלי תכונות כמו מעקב אוטומטי וגלאי תנועה מובנה, שמזהים מצבי תנועה חריגים ללא ניטור אנושי ושולחים הודעה לחדר בקרה באופן מיידי.
התכונה המתקדמת ביותר שייחודית למצלמת האבטחה הזו היא תוכנת ניתוח פנים ('facial-recognition analytics software') שמבצעת  פונקציות סריקה והתאמה כמו גם ספירה ואבחון קבוצות גיל ומגדר!
מצלמות האבטחה הללו ניתנות לניטור מרחוק (IP) דרך מכשיר הסמארטפון או הטאבלט באמצעות אפליקציית המעקב של פנסוניק שזמינה עבור אנדרואיד ו-iOS כאחד.
מצלמת אבטחה כיפה WV-SFV481

המשך גלישה נעימה, צוות אלסק.
עקבו אחרינו גם בפייסבוק: פורטל מצלמות אבטחה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה